RL0510S-R47-F
Susumu
754-RL0510S-R47-F
RL0510S-R47-F
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 1/8W 0.47 ohm 1%
ECAD Model:
In Stock: 12.056
Stock:
12.056 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Susumu
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RL
470 mOhms
166 mW (1/6 W)
1 %
200 PPM / C
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)