MEM1608P101RT001
TDK
810-MEM1608P101RT001
MEM1608P101RT001
Mfr.:
Description:
EMI Filter Circuits 100 MHZ 20DB 10V 100MA
ECAD Model:
In Stock: 4.304
Stock:
4.304
Can Dispatch Immediately
On Order:
32.000
Expected 17/08/2026
Factory Lead Time:
10
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TDK
Product Category: EMI Filter Circuits
RoHS:
100 MHz
Pi Filter
70 pF
10 V
100 mA
- 40 C
+ 85 C
MEM
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: TDK
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: JP
Country of Origin: JP
Frequency Range: 400 MHz to 2 GHz
Height: 0.7 mm
Length: 1.6 mm
Product Type: EMI Filter Circuits
Factory Pack Quantity: 4000
Subcategory: Filters
Width: 0.8 mm