RLC73K2BR107FTD
TE Connectivity / CGS
279-RLC73K2BR107FTD
RLC73K2BR107FTD
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD RLC73K 2B R107 1% 5K RL
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Rp954 Rp4.770.000
Rp881 Rp8.810.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TE Connectivity
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
RLC73
107 mOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
200 PPM / C
1206
3.1 mm (0.122 in)
1.55 mm (0.061 in)
0.55 mm (0.022 in)