A152J20C0GH5UAA
Vishay / BC Components
594-A152J20C0GH5UAA
A152J20C0GH5UAA
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded A 100V 1,5NF 5 % C0G AMMO E3
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 12000   Multiples: 4000
Ext. Price
Full Ammo Pack (Order in multiples of 4000)
Rp3.999 Rp47.988.000
Rp3.981 Rp95.544.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded
Axial
1500 pF
100 VDC
5 %