MCT0603MG1003AP500
Vishay / Dale
71-CT0603MG1003AP500
MCT0603MG1003AP500
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD MCT 0603-05 0.05% AT P5 100K
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 1
Rp16.016 Rp80.080.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
MCT AT
100 kOhms
0.05 %
5 PPM / C
0603
1.55 mm (0.061 in)
0.85 mm (0.033 in)
0.45 mm (0.018 in)
- 55 C
+ 175 C
210 mW
75 V