HTS05233005JPB19
Vishay / Sfernice
71-HTS05233005JPB19
HTS05233005JPB19
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - Through Hole HTS 523 30M 5% 150PPM BO30 e1
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 30   Multiples: 30
Vishay
Product Category: Thick Film Resistors - Through Hole
HTS
30 MOhms
1 W
5 %
150 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
5 kV
4.5 mm
23 mm
Axial
Box
0.8 mm