VJ0805A122GXAAC
Vishay / Vitramon
77-VJ0805A122GXAAC
VJ0805A122GXAAC
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1200pF 50volts C0G 2%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
1200 pF
50 VDC
C0G (NP0)
2 %
0805
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 150 C
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
1.45 mm (0.057 in)