CRCW080534K0FKEAC
Vishay
71-CRCW080534K0FKEAC
CRCW080534K0FKEAC
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1/8Watt 34Kohms 1% Commercial Use
ECAD Model:
In Stock: 33.458
Stock:
33.458 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Rp1.835 Rp1.835
Rp477 Rp4.770
Rp404 Rp40.400
Rp330 Rp82.500
Rp275 Rp137.500
Rp238 Rp238.000
Rp165 Rp825.000
Rp128 Rp1.280.000
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
CRCW-C e3
34 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.5 mm (0.02 in)