MCT06030E7151BP500
Vishay
594-MCT06030E7151BP5
MCT06030E7151BP500
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD MCT 0603-15 0.1% P5 7K15
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Rp3.302 Rp16.510.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
MCT - Precision
7.15 kOhms
0.1 %
15 PPM / C
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)
- 55 C
+ 125 C
100 mW (1/10 W)
75 V