S12CKHM3/I
Vishay
71-S12CKHM3/I
S12CKHM3/I
Mfr.:
Description:
Rectifiers 12A, 800V, STD GPP, SMC_HT RECT
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
In Stock: 3.475
Stock:
3.475 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
7 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3500)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Rectifiers
RoHS:
SMD/SMT
D-214AB-2
800 V
12 A
Passivated Rectifier
Single
1
300 A