ST10-125T1KI
Vishay
74-ST10-125T1KI
ST10-125T1KI
Mfr.:
Description:
Tantalum Capacitors - Wet ST10-125T1KI
ECAD Model:
In Stock: 25
Stock:
25 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
24 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Vishay
Product Category: Tantalum Capacitors - Wet
RoHS: N
10 uF
125 VDC
Axial
11.51 mm (0.453 in)
5.56 mm (0.219 in)
T1 Case
10 %
5.5 Ohms