TNPW1206845RBEEA
Vishay
71-TNPW1206845RBEEA
TNPW1206845RBEEA
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 845ohms .1% 25ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Rp3.908 Rp19.540.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Vishay
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
TNPW e3
845 Ohms
0.1 %
25 PPM / C
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.55 mm (0.022 in)
- 55 C
+ 155 C
AEC-Q200
520 mW
200 V