PCF1206HR-1K65BT1
Welwyn Components / TT Electronics
756-PCF1206HR1K65BT1
PCF1206HR-1K65BT1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 1206 1K65 Ohms 0.1% 25 PPM High Power
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 1000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Rp4.513 Rp22.565.000
Rp4.421 Rp44.210.000
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TT Electronics
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
PCF
1.65 kOhms
0.1 %
25 PPM / C
1206
3.05 mm (0.12 in)
1.55 mm (0.061 in)
0.65 mm (0.026 in)
- 55 C
+ 125 C
AEC-Q200
125 mW (1/8 W)
200 V