151KH07J-F
YAGEO
603-151KH07J-F
151KH07J-F
Mfr.:
Description:
Varistors 150V 1.75KA MOV Disc 7mm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
YAGEO
Product Category: Varistors
RoHS:
07H
MOVs
Through Hole
Radial
95 VAC
125 VDC
150 V
250 V
7 mm
1.75 kA
15 J
330 pF
- 40 C
+ 125 C
Bulk
Brand: YAGEO
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Lead Spacing: 5 mm
Factory Pack Quantity: 1000
Subcategory: Varistors
Tolerance: 10 %
Type: Metal Oxide Varistors
Width: 4.99 mm