RC2512FK-0722R1P
Not Assigned
RC2512FK-0722R1P
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD General Purpose Chip Resistor 2512, 22.1Ohms, 1%, 1W
Availability
Stock:
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
YAGEO
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RC-P
22.1 Ohms
1 W
1 %
- 55 C
+ 155 C
200 V
2512
6.35 mm (0.25 in)
3.1 mm (0.122 in)
0.55 mm (0.022 in)