RT0805BRE07191KL
YAGEO
603-RT0805BRE07191KL
RT0805BRE07191KL
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
YAGEO
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RT
191 kOhms
0.1 %
50 PPM / C
0805
2 mm (0.079 in)
1.2 mm (0.047 in)
0.5 mm (0.02 in)
- 55 C
+ 125 C
125 mW (1/8 W)
150 V