Z8F2480HJ020SG
ZiLOG
692-Z8F2480HJ020SG
Z8F2480HJ020SG
Mfr.:
Description:
8-bit Microcontrollers - MCU 24K ADC Comp LVD Comparator LVD
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 10669   Multiples: 47
ZiLOG
Product Category: 8-bit Microcontrollers - MCU
RoHS:
eZ8
24 kB
2 kB
SSOP-28
20 MHz
37 I/O
1.8 V
3.6 V