NL27WZ32USG
onsemi
863-NL27WZ32USG
NL27WZ32USG
Mfr.:
Description:
Logic Gates 1.65-5.5V Dual 2-Input OR
ECAD Model:
In Stock: 8.467
Stock:
8.467 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Pricing (IDR)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
onsemi
Product Category: Logic Gates
RoHS:
OR
2 Gate
AUC
4 Input
US-8
2 Output
32 mA
- 32 mA
2.5 ns
1.65 V
5.5 V